Fotografie z posledního dne závodů:

2.místo štafety národů – Štěpánková, Tomášková, Mencák

Martina s Timem- start pulka, 4.místo

13:34 Výsledky štafet národů

2. místo ve složení Martina Štěpánková (Skj), Jana Tomášková (Sp2) a Jirka Mencák (Sp4)

Ve štafetách získal A český tým oficiálně 2. místo. Neoficiálně naše štafety dojely na 3. a 4. místě za dvěma norskými štafetami. Jelikož medailemi se ocení vždy jen jedna, ta, která se lépe umístí.

Neoficiálně na 4.místo dojela ve složení Marie Ševelová (Skj), Jirka Suchý (Sp2) a Michal Ženíšek (Sp4)

13:00 Start štafet národů byl odstartován!

11:02 Martina se nám včera vyjádřila k závodu kombinace, kde skončila na 4.místě

Dnes to byl závod v kombinaci asi na nejtěžší profilový trati, co jsem kdy jela. Pro nás nejdůležitější start, dnes vyšel super, žádný pád, krásně vpřed a k naší smůle nás zkřížil pes soupeřky, který vybočil z trati, takže velké zdržení, kdy jsme museli vše dohánět, podařilo se nám dotáhnout, pak byli ještě dva problémy, stálo nás to hodně sil všechny dohnat, nakonec do cílové zóny jsme vjížděli druzí. Bohužel cíl vedl okolo převlíkacích boxů a kopce. Bohužel Tim si myslel, že se v boxech opět zastavuje a dá se říct, že skončil. Bohužel tato cílová rovina rozhodla, kde nás opět dojeli a předjeli. My skončili na 4.místě o pár desetin. Jinak to byl Timovo závod, jel jak mašina, stahoval neskutečnou ztrátu. Je to pro mě dnešní vítěz.

Martina Štěpánková

10:53 Martina dojela v čase 0:33:57.0 na třetí místo ztrácela opravdu málo, čas třetího místa je 0:33:55.7

Mass start SP4

9:25 Štafety národů: česká reprezentace má na těchto závodech 2 štafety ve složení:

A – Štěpánková (Skj), Tomášková (Sp2), Mencák (Sp4)

B – Ševelová (Skj), Suchý (Sp2), Ženíšek (Sp4)

Jedou se tyto kategorie v tomto pořadí – skijoring, spřežení se 2 psy a spřežení se 4 psy.

Start štafet je naplánován na 13:00

9:19 Martina s Timem se na start kategorie pulka PW1 postaví v 10:11

Martina Štěpánková - Skijoring

Martina Štěpánková – Pulka

Poslední závodní den ME IFSS snow ve Švédsku.

Dnes nás čekají štafety a Martina Štěpánková – Tim se rozhodla, že nastoupí do kategorii Pulka ženy PW1